Pokyny pro spuštění z CD
   
 

Tyto pokyny slouží uživatelům, kteří mají aplikaci umístěnou na CD (resp. DVD) nosiči. Mohou jej provozovat na libovolném PC (při dodržení minimálních požadavků - viz bod 3.3.) bez připojení k internetu nebo intranetu.

3. 1. Pokud se Vám aplikace nespustí sama, nastartujete ji prostřednictvím souboru "START.EXE", který zajistí mj. spuštění programu "Webmapsv.exe" a úvodní stránky aplikace.

3. 2. Tímto krokem je nastartován lokální publikační server (obr. 1), jehož kontrolní dialogové okno se automaticky minimalizuje do tlačítek na spodní liště Windows (obr.2). Tento server je třeba nechat spuštěný po dobu práce s aplikací.

obr. 1)
obr. 2)

3. 3. Aplikace je optimalizována pro systém Windows 2000 a XP, prohlížeč MS Explorer 5.0 a vyšší. Při práci s aplikací na PC s Windows 98 (95), nepřipojeném k Internetu se může objevit chyba při připojení k mapám. Pak je třeba volit nastavení dle ukázek ("Zkusit znovu" resp. "Připojit"), tedy nedovolit práci "Offline". Skutečné připojení k Internetu však nutné není. Pro běh aplikace je nutné mít nainstalovanou podporu Javy ve Vašem prohlížeči

3. 4. Při opakovaném spuštění programu "START.EXE" je druhý spouštěný projekt neaktivní a hlásí se chybovým hlášením. Pokračovat zmáčknutím OK, původně spuštěný projekt pracuje dále.

3. 5. Při připojení přes PROXY SERVER je nutné v Nastavení lokální sítě v Exploreru zaškrtnout políčko "Nepoužívat server proxy pro adresy vnitřní sítě" (Nástroje / Možnosti Internetu / Připojení / Nastavení místní sítě)

 
 
 
Pro prohlížení lze využít
MS Internet Explorer 5 a vyšší,
Netscape 6.1 a vyšší,
Firefox 1.0 a vyšší
© Kraj Vysočina 2006
© Hydrosoft Veleslavín 2006
Hydrosoft Veleslavín s.r.o.
U Sadu 13, 162 00 Praha 6
tel/fax : 220 611 045